(0322) 261 31 55 - (0532) 052 15 01

Sosyal Medyada Biz}

Adana Büro ve Ofis Taşıma

Adana Büro ve Ofis Taşıma

Bizler ailemizle ya da arkadaşlarımızla tatillerimizi yaparken, uzun zamandır yer değişikliği yapmak istediğimiz ev ya da iş yeri eşyalarımız eksi adreslerinden alınarak yeni adreslerine ulaştırılmış olsa. Bizlerde tatile çıktığımız ev ya da iş yerlerinin yeri tatil dönüşünde yeni yerlerimize dönüş yapsak. Bu hayali gerçeğe dönüştüren Adana büro taşıma yapan nakliye firması teslim aldığı anahtarlar sayesinde eşya sahiplerine ihtiyaç duymadan taşımaları gerçekleştirmektedir. Mekanlara giderek gerekli analiz ve planları yapmakta olan ekip sonrasında hazırlıklarını yaparak işe koyul maktadırlar.

Tek kullanımlık malzemeler kullanarak tüm büro eşyalarını özenle paketlenmekte olan Adana ofis taşıma firması hazırlamış olduğu tüm eşyaları bünyesinde bulunan asansör sistemi sayesinde çok az zaman dilimleri içerisinde taşımaktadır. Süreleri kısaltan ve ekibin çok daha az yorulmasını sağlamakta olan sistem sektörün eli kolu olmuş durumdadır. Ev ve iş yeri eşyalarının yanı sıra parça eşya taşıması ve depolama hizmetleri de verilmekte olup, bu hizmetler birçok kişinin işinin çok kolay halledilmesini sağlamaktadır.

Farklı amaçlara hizmet vermekte olan bürolarda bulunan ve kaybolmaması gereken dosya, evrak, rapor, çizilmemesi gereken dolap, masa, sandalye ve daha birçok şey elbette güvenilir kişilere teslim edilmesi gerekmektedir. Bu konuda gerekli güveni verememiş olan firmalar ne yazık ki varlıklarını okta uzun süreler devam ettirememektedir. Özenle çalışan Adana büro taşımacılığı üstlenen firma tek bir gün içerinde istenilen alanlara eşyaları sorunsuzca taşımaktadır.

22 Haziran 2016
404 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Orcun Günay dedi ki:

    18 Ekimde Ofisimin hızlı ve güvenilir şekilde taşınması gerekiyordu saolsunlar Adana Merkez Nakliyat firması ihtiyaçlarımın hepsini gidererek sorunsuz bir taşıma işlemi gerçekleştirdiler. Orcun Sigorta olarak Merkez nakliyat firmasına teşekkür ediyoruz.

    1. ct dedi ki:

      Biz teşekkür ediyoruz efendim her zaman bekleriz.

BİR YORUM YAZIN