(0322) 261 31 55 - (0532) 052 15 01

Sosyal Medyada Biz}

Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü Taşımacılık

Teknolojinin günde güne geliştiği bu zamanlarda nakliye sektörü de son gelişmelere ayak uydurmuştur. Yükselen binalar ve apartmanların tercih edilmesi nedeniyle taşımacılıkta Asansörlü Taşımacılık devri başlamıştır. Bu yöntemde eşyalarınız balkon ya da pencerelerden bir asansör yardımı ile aşağı taşınmaktadır. Yüksek katlarda oturuyorsanız ya da merdivenleriniz darsa taşımaya olanak sağlamıyorsa bu yöntemi tercih etmelisiniz. Avantajı sadece bu da değil. Klasik nakliyata göre işlemleriniz çok kısa sürede bitiyor. Çünkü asansöre yüklenen eşyalar saniyeler içinde aşağı inmekte ve nakliye aracına yüklenmektedir. Bu yöntemi kullanmak istiyorsanız ekibimizle iletişime geçin. Öncelikle evinizin bu taşımaya uygun olup olmadığına bakılmalıdır. Asansör sisteminin evinize yaklaşabiliyor olması gerekir. Buna bir engel olmadığı sürece bu şekilde taşıma yapılabilir.

Firmamız yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmetiyle müşterilerin sevgisini kazanarak bu günlere gelmiştir. Bunda her zaman kaliteli ekipman kullanmamız ve yenilikleri takip etmemizin önemi büyüktür. Asansörlü Taşımacılıkkonusunda kullanılan ekipmanın önemi çok büyüktür. Kalitesiz ekipmanların kazalara yol açtığını zaman zaman duymaktayız. Bu yüzden firmamız size bu konuda da güvence vermektedir. Asansörlerimizde son teknolojiyi kullanıyoruz ve yenileme işlemlerini bakımlarını sürekli yapıyoruz. Böylece oluşabilecek kaza ve zararları önlemiş oluyoruz. Gönlü rahatlığı ile bizlere eşyalarınızı emanet edebilirsiniz. Sektöründe önemli bir yerde olan firmamızla çalışmak ve taşıma hizmeti almayı düşünürseniz mutlaka bizle iletişime geçin. Taşıma detaylarını ve fiyatlarımızı öğrenin. Güler yüzlü ekibimizle sizlere hizmet etmekten her zaman gurur duyarız.

20 Haziran 2015
553 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Ercan duran dedi ki:

    Açil bir şekilde asansör sıkıntım vardır allah razı olsun beni dertten kurtardılar. 13 kat acilen çıkacak eşyamı sıkıntısız ir şekilde taşıdırlar Merkez nakliyat teşekkür ediyorum.

BİR YORUM YAZIN