(0322) 261 31 55 - (0532) 052 15 01

Sosyal Medyada Biz}

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma hizmetleri sunan firmamız konumunuz neresi olursa olsun sizlere çözüm ortağı olmaktadır. Kendi reklam ve logolu araçları ile eşyalarınızı adresinizden teslim alıp yine kendi araçlarıyla evinize teslim eden firmamız bu sektörde güven kazanmış, verdiği kaliteli hizmeti aldığı geri dönüşüm ve referanslardan anlayabiliriz.

Sektörde çok fazla sayıda nakliye firması parça eşya taşıma hizmeti verdiğini iddia etmektedir. Fakat abartısız bu firmaların %90′ından fazlası eşyalarınızı kendi araçları ile değil de taşeron firmalara taşıtmaktadır. Dolayısıyla böyle bir durumda sorun yaşayanlar sadece sizler oluyorsunuz.

Parça eşya taşımacılığı genelde az miktarda kullanılmayan eşyaların yazlıklara gönderilmesi, çeyiz eşyası veya bir evin belli bir bölümünün taşınması şeklinde olabilir. Parsiyel taşımacılıkta en önemli konu eşyaların ekonomik taşınmasıdır. Bir kamyonu dolduramayacak kadar eşyalar için yüklü miktarda ücretler ödemek zorunda kalmazsınız.

Firmamız genelde Ege ve Akdeniz bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye geneline parça eşya taşımacılığı yapmaktadır. Bizi diğer nakliye firmalarından ayıran en önemli özelliğimiz eşyalarınızı kendi araçlarımız ile taşımamız gelmektedir. Yine sizlere iş bitimi ödeme garantisi vermekteyiz. Eşyalarınızı teslim alırken ödemenizi yapıyorsunuz. Ülkemizde maalesef birçok firma eşyayı ilk adreste teslim aldıktan sonra ödemenin yarısını yada tamamını talep etmekte ve sonrasında başka firmaya yada kamyonculara vererek eşyalarınızı göndermekte. Teslim aldığınızda eşyalarınızda hasarların meydana geldiğini gördüğünüzde o dakikadan sonra herhangi bir hak talep edemiyorsunuz.

Sizlerde kurumsal ve profesyonel çalışan firmamızla eşyalarınızı taşıtmak için iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz. 7/24 hizmet veren müşteri temsilcisi çalışanlarımız sizlere her konuda yardımcı olmaktadır.

28 Haziran 2016
383 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

 1. Tahsin Can dedi ki:

  Merkez Nakliyat’ı gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Ben çok memnun kaldım.

  Klima Servisi Çağırmadan Önce Çok Önemli Yapmanız Gerekenler !
  Faydalı ve işinize yarayacak çok önemli 6 önemli öneri !
  Göz atmak isterseniz Tıklayınız

 2. Mustafa Yalçın dedi ki:

  Tahsin bey merhaba,

  Adana merkez nakliyat gerçekten kaliteli hizmetin öncüsü diyebilirim. Bir firma ancak bu kadar müşteri memnuniyet odaklı çalışır. Bravo doğrusu… Sizleri davet etmek isterim. Muhakkak beklerim.
  Günübirlik ve Hafta Sonu Tatil Yerleri – Abant’a Yakın Bölgeler !
  http://www.abantotel.com.tr

BİR YORUM YAZIN